Nabízím klidný, bezpečný a anonymní prostor pro individuální nebo rodinné poradenství v oblasti Mentální anorexie. Vlastní zkušenost a vyléčení je nedílnou součástí mé odbornosti. Práce v sociální službě a dětmi a mládeží mi nabízí neustále tuto problematiku a já se rozhodla věnovat se jí do hloubky. Nejsem lékař ani psycholog, avšak odbornost a přehled a nemalé zkušenosti s touto nemocí mi dovolují šetrně pomoci lidem, kteří mentální anorexií trpí. Můžeme společně dosáhnout nalezení cesty zpátky k sobě, k sebelásce a k plnohodnotnému životu ve kterém tato zákeřné nemoc brání.

Pokud toužíte po životě bez této nemoci, nebo máte podezření, že by Vaše dítě, kamarád, či jinak blízká osoba mohla trpět mentální anorexií, neváhejte se obrátit a zkusíme najít společně řešení.

Zdraví je jediné, co si nemůže nikdo vzít, je škoda si jej ničit vědomě sám. Nečekejte ode mne sestavení jídelníčku, abyste přibrali, nejsem výživový poradce a protože vnímám mentální anorexii jako nemoc mysli, tak Vám mohu doporučit logickou cestou navrácení se k sobě, aniž byste se báli cokoli jíst a měli opět zdravý pohled na své tělo.

Pokud máte dítě mladší 10 let, je vhodné obrátit se na ambulantní kliniku a zvážit hospitalizaci ve vážném případě podvýživy po předešlé konzultaci s lékařem.

O mém vzdělání, kurzech a výcvicích se dočtete v sekci O mně